Czy słyszeliście o japońskim rynku whisky i sklepie DEKANTA, który próbuje podbić Europę? A ile wiecie o belgijskiej kulturze picia? Już teraz możecie przeczytać m.in. o misji Makiyo Masy, o przyszłości belgijskiej whisky oraz o tym, jak odróżnić podróbkę od prawdziwej rzadkiej edycji whisky. Znajdzie się też coś dla fanów muzyki country oraz włoskich win. To wszystko i wiele więcej w najnowszym numerze Magazynu Whisky.

Dla Macallana i jej pracowników nastały z pewnością ciekawe czasy, a w centrum tych działań jest prawdziwa mistrzyni Sarah Burgess, która pracuje w Macallan od lipca ubiegłego roku. O historii i przyszłości tej niezwykłej marki z Sarah Burgess przeczytacie w najnowszym, 22 wydaniu Whisky Magazyn.

O tym, że czasem sprzątanie na strychu może przynieść duże zyski opowiada Isabel Graham-Yooll, dyrektor do spraw aukcji w Whisky Auction.

Superbohaterowie nie gardzą dobrym alkoholem. Sprawdzamy co wybrałaby ekipa Avengers’ów.

Whisky nalane z kryształowej karafki do specjalnej szklaneczki smakuje wyjątkowo. W tym numerze opowiemy o historii i znaczeniu Glencairn Glass – największej manufakturze szkła poświęconej whisky.

Miniony rok był dobry dla branży whisky nie tylko  w Szkocji, gdzie wzrosła sprzedaż, ale również w in-nych krajach. Rozwój branży w roku 2017 w Stanach Zjednoczonych podsumował dla nas Jarosław Urban.

 O tajemnicach powstawania doskonałych polskich nalewek pisze Łukasz Klesyk. Mają one w naszym kraju długa historię, a pijemy je i dla zdrowia i dla przyjemności.

 

Na okładce 20 numeru Whisky Magazynu Dr Bill Lumsden, wyborny mistrz destylacji obala sekrety eksperymentowania z drewnem.

 

Co ponadto? Róża i dzikie indyki – witajcie w Lawrenceburg w Kentucky. Lawrenceburg to siedziba dwóch znakomitych producentów bourbona – Four roses i Wild Turkey. Komu zawdzięczają sukces?

 

O rynku indyjskim, o Port Ellen i potrójnej destylacji w Benromach.

 

12345...